Įvairūs azartiniai žaidimai – viena mano mėgstamiausių veiklų, ypatingai tada, kai orai dar nelepina šiluma. Nors išbandžiau daugybę įvairių žaidimų, tačiau, turiu pripažinti, kad ruletė internete vis dar išlieka mėgstamiausiu (ir dažniausiu) mano pasirinkimu. Nors šis žaidimas yra gana primityvus, tačiau labai įtraukiantis – juk niekada negalima būti tikriems, kurioje vietoje ruletė sustos. Strategijų, padedančių padidinti tikimybę laimėti, yra tikrai daug, tačiau kol kas taikiau tik tris populiariausias strategijas – papasakosiu, kaip man sekėsi.

 

Trys pasiteisinusios ruletės strategijos

  • Pirmoji mano išbandyta strategija – Fibonačio skaičius. Ruletė internete žaidžiama pagal tam tikrą skaičių seką (prireikė popieriaus lapo ir tušinuko): statymo suma turi būti lygi prieš tai dviejų buvusių skaičių sumai. Kai pavyksta laimėti, susumuojami pirmi du statymai, o tada, jei pralaimima, grįžtama dviem statymais atgal. Pirmiausia stačiau 10 eurų ant raudonos spalvos. Laimėjau 20 eurų, todėl pastačiau jau 30. Antrą kartą laimėti nepavyko (nieko tokio, nes žaidžiau ir toliau), tad stačiau pradinę sumą – 10 eurų. Ruletė internete tuo ir įdomi, kad niekada nežinai, kokia bus baigtis, tačiau turiu laiko apgalvoti būsimus ėjimus;
  • Kita mano išbandyta strategija – tai Labouchere sistema. Žaidžiant reikia sudaryti mažiausiai penkių skaičių seką, pagal kurią ir bus žaidžiama ruletė internete. Per daug negalvojau, ir sudariau labai primityvią skaičių seką: 1, 2, 3, 4, 5. Pirmasis statymas turi būti pirmojo ir paskutiniojo skaičiaus suma (1+5), tad stačiau šešis eurus. Deja, tą kartą pralošiau, tad į seką pridėjau ir šešetą. Kitas statymas buvo jau 7 eurai.  Laimėjau, todėl išbraukiau pirmą ir paskutinį sekos skaičius. Kitas statymas buvo vėl  7 eurai  (2+5).  Kai žaidžiama ruletė internete, skaičių seka gali būti labai įvairi – aš pateikiau tik labai paprastą pavyzdį;
  • Martingale strategija yra pati populiariausia, tad nieko keisto, kad nusprendžiau išbandyti ir ją. Šios sistemos principas yra labai paprastas – patyrus pralaimėjimą, statymai padvigubinami, o laimėjus grįžtama prie pradinio statymo. Kai žaidžiama ruletė internete, paprastai yra manoma, kad kiekvienas pralaimėjimas padidina laimėjimą kitą kartą. Bet ar tikrai veikia? Įsitikinau, kad tikrai taip, tačiau tam reikia šiek tiek kantrybės.

Žinoma, ruletė internete gali būti žaidžiama taikant ir kitas įvairias strategijas, kurių tikrai nestinga. Artimiausiu metu planuoju išbandyti ir kitas populiarias ruletės sistemas, ir papasakosiu apie tai ir jums – juk savo patirtimi visada smagu pasidalinti.