Dažnas pokerio žaidimo variantas pasižymi tuo, kad yra dinamiški bei turi savo taktines subtilybes. Grynųjų pinigų žaidimaiyra kiek kitokie kitaip negu turnyrai.Tok žaidimas kaip pokeris, kai yra žaidžiamavienas prieš vienąprašosi kur kas gilesnio pokerio išmanymo nei žaidimas šalia.

Pokeris – ne tik sėkmė

Pokerio žaidimas paremtas ne vien sėkme, bet ir loginiu mąstymu ar gebėjimaiskiaurai permatyti varžovo strategiją. Surengtuose sportinio pokerio turnyruose turi galimybę dalyvauti kas tik nori, svarbu, tik tai, kad žmogus būtųvyresnis nei 18 metų amžiaus. Toks pokeris dažniausiai būna pramoginis, nes nustatoma suma, už kurią pokeristas turėtų įsigyti žetonų, o laimintispelno turnyre numatytus laimėti prizus. Tokio pobūdžio turnyrų šalies miestuose galima aptikti tikrai, jie yra organizuojami baruose bei klubuose. Taip pokerio organizatoriai elgiasi ne siekdami susišluoti kuo daugiau pelno, – taip paprasčiausiai siekiama pritraukti kuo daugiau žmonių.

Tradicinis pokerio žaidimo variantas žaidžiamas iš pinigų, kuomet kiekvienas žaidėjas perka tiek žetonų, kiek jam tai leidžia daryti jo kišenės turinys. Taigi, šisžaidimo būdas yra laikomas itin efektingu, nes lyginant su kitais pokerio žaidimo variantais, jį valdo pats žaidėjas, o žaidimo pergalęlemia kur kas labiau įgūdžiai, nei sėkmė.

Verta žaisti iš pinigų ar neverta?

Vis dėlto, siekiant iš pokerio žaidimo susižerti tik pinigų, gali būti itin kvailas pasirinkimas. Jei kas mėgintų apklausti visus pokerio žaidėjus Lietuvoje ar visame pasaulyje, paaiškėtų, kad itin nedidelis procentas žmonių, tiek lošiant pokerį, tiek atlikdami statymus lažybose laimi pinigų. Todėl, siekiantsulauktipapildomų pinigų, siūlytina ieškotis alternatyvių uždarbio būdų.

Pokeris – toks žaidimas, į kurį, kaip ir į visus kazino žaidimus, verta žiūrėti kaip į pramogą. Jei siekiama tik smagiai praleisti laiką šis žaidimas niekada nežadės nusivylimo ar kartėlio jausmo.

Internete ar realybėje?

Itin pramogų keliasi į internetą, tad ir pokeris internetejau seniai nebėra laikomas naujove. Žaliojo stalo žaidimas, kuris ne taip seniai buvo žaidžiamas vien tiktai realybėje, jau užvaldėinterneto platybes. Renkantis žaidimą internetunebūtinai prireiks pinigų, tarkimsocialinėse paskyroseitin išplitęs „zynga” pokeris, kaipokeristaisu bičiuliais stumdydami žetonus nerizikuojasavo realiu kapitalu.

Visgi daugelis azartinių žaidimų organizatorių nepatariama žaisti pokerio iš menamų pinigų, nes tai kur kas kitoks žaidimo varianta, ne tokios pačios strategijos bei taktikos nei žaidžiant pokerį iš realių pinigų.