Pinigai – ganėtinai svarbus dalykas. Tai it triušiai mago kepurėje – neseniai buvo jų gausybė, o dabar net kvapo nebeliko. Nuobodus pragmatikas pareikš, jog siekiant turėti pinigų, reikėtų gebėti juos skaičiuoti, nebetingėti dirbti bei prisiminti, kad reikia taupyti. Blackjack gali būti geriausias būdas to išmokti.

Geriausias pasirinkimas

Tai ne nykuma! Tuo labiau, jog daugelis puikiausiai suvokia – vieni, dar nedaug uždirbantys, pinigų niekada netrūksta, o kai kuriems net ir pačios stambiausios sumos ištirpsta tarytum smėlis iš delnų. Suvaldyti ar pagausinti tokį srautą gali pagelbėti paslaptingi ritualai. Šie elementarūs, tik labai veiksmingi. Įmanoma vertinti tokius dalykus kuo rimčiausiai, realu vertinti it žaidimą, bet primenama – ritualų sėkmė itin priklausoma nuo mūsų tikėjimo laipsnio. Blackjack kas kartą apie tai primena, net jei stengiamės apie tai negalvoti.

Maudytis piniguose visada įmanoma. Kai norime „išsimaudyti banknotuose ar kartu su monetomis“ reikėtų padaryti tai realiai. Prisipylus vonią vandens priberkime į dugną smulkesnių monetų ar išsimaudykime tokiame vandenyje. Vėliau monetas susirinkime ir nusipirkime kokį nors smagesnį daiktą. Gerokai didesnis efektas, kai išsimaudome banknotuose, tik šioms maudynėms reikėtų jų gausiai turėti. Tuomet ir Blackjack atrodys visai kitoks.

Blackjack paslaptis

Skaičiaus „trylika“ magija. Šią mėnesio dieną paimkime iš piniginių trylika monetų, tiek pat kartų monetas perskaičiuokime ir tada visas išleiskime vertingam daikčiukui. Laikykime jį priešais savo akis. Kasdien tiek sykių jį paglostykime. Po tiek dienų mums turėtų šypsotis fortūna.

Atsikratykime finansinių problemų. Kai turime kažkokių piniginių bėdų ir slegiančių įsipareigojimų, bet kurią dieną (gera išeitis – trečiadienį) pasiimkime savo pinigines bei viską, ką jose turėsime, išdalinkime vargetoms (geriau – vyrams). Tokiu būdu drauge su šlamančiais atsikratysime ir su tuo besisiejančių problemų. Pasitelkime „trečiąją akį“. Blackjack primena, ką tai iš esmės žmonėms dabar reiškia.

Tikroji galia

Jei ketiname imtis kurio nors sandorio, pereiname į kitus darbus ar trokštame atlygio pakėlimo ar mums stinga paramos iš kitur, pažadinkime savo intuicijos galias. Paimkime iš savo piniginių kuo stambesnės vertės banknotus, suspauskime jį delnuose, kilstelėkime ligi kaktos apytiksliai  įsivaizduojamos trečiosios akies vietoje bei paprašykime, jog ji apšviestų mūsų finansinius sprendimus.

Blackjack yra ypatingas tuo, kad žmonių protus kilstelėja viršum visko. Rodos, kad tuo metu niekas kitas nebeegzistuoja. Žinoma, visada bus ir kitų pasirinkimų.