Žmonių patirtį bet kuriuo atveju, ar mąstome apie tai, ar ne, lemia esminis klausimas: ką galima laikyti gyvenimo tikslu? Galbūt ruletė internete gali būti tas būdas, kuris gali padėti atsakyti į tokio pobūdžio klausimus.

Laimę galima pasiekti

Yra nuomonė, kad pagrindinis gyvenimo tikslas pasiekti laimę. Nuo to momento, kai gimstame, trokštame laimės bei vengiame kančių. Tai neturi nieko bendro su socialinėmis sąlygomis ar išsilavinimu, ar ideologijomis. Širdies gelmėje žmonės paprastai trokšta pasitenkinimo.
Nežinia ar pasaulis su nebesuskaičiuojamų galaktikų skaičiumi, žvaigždėmis bei planetomis talpina kur kas svarbesnę egzistavimo priežastį, tik žinomas, jog žmonės, gyvenantieji Žemėje, turi užduotį siekti laimingesnio gyvenimo. Tad itin svarbu suprasti, kad būtent geba suteikti pačią didžiausią laimę. Ruletė internete tarsi simbolizuoja gyvenimo ruletė, kur gali išsisukti tiek laimingas skaičius, tiek nelabai laimingas. Tai priklauso ir nuo to, kiek tikima sėkme.

Ruletė internete – pažinimo galimybė

Iš pradžių daugelį laimės bei kančios rūšių įmanoma suskirstyti į kelias esmines rūšis: mentalinę bei fizinę, iš jų mentalinė gerokai veiksmingesnė. Tol, kol nesergama mirtina liga ar nestokojama esminių dalykų, fizinė gerovė žmonių gyvenime turi ne pagrindinį vaidmenį.
Tuo atveju, kai kūno poreikiai būna patenkinami, žmones įprastai savąjį kūną linkę ignoruoti. Visgi protas geba fiksuoti visus įvykius, net ir pačius mažiausius. Tad pačias rimčiausias pastangas reikia gebėti skirti proto ramybės būsenai pasiekti. Ruletė internete atveria galimybes iš esmės save pažinti, tik to nereikia ignoruoti. Dera išmokti tinkamai atpažinti kūno ir proto skleidžiamus signalus.

Nepaneigiamas malonumas

Pati didžiausia vidinė ramybė randama, kai ugdoma meilė bei atjauta. Kuo labiau rūpinamasi kitų žmonių laime, tuo geriau jaučiamasi. Kai puoselėjami šilti bei širdingi jausmai kitiems, protas geba savaime nurimti. Toks būdas padeda pranykti įvairioms baimėms, nesaugumui bei suteikia žmonėms galios susidoroti su sunkumais, kai su jais neišvengiamai susiduriama. Tai – esminis gyvenimo laimės šaltinis.

Kai gyvename tokiame pasaulyje, neišvengiamai patenkama į vienokią arba kitokią sunkesnę padėtį. Jeigu tuo metu, kai prarandama viltis bei pasijuntama bejėgiais, mažėja žmonių gebėjimas susidoroti su sunkumais. Kita vertus, jeigu prisimenama, jog kančių neišvengia visi žmonės, šis realistiškas požiūris suteikia žmonėms kur kas daugiau ryžto, ne tuomet sunkumus galima įveikti. Iš tikrųjų minėta nuostata į kiekvieną naujesnę kliūtį žvelgia kaip į naują vertingą galimybę lavinti savo protą. Taip veikia ir ruletė internete.